Buhalterinė apskaita

Pirmiausia išsiaiškinkime, kokia yra buhalterinės apskaitos ir buhalterio kaip darbuotojo funkcija įmonės veikloje.

Jokios įmonės veikla neįmanoma be buhalterio, o buhalterinė apskaita – tai skaičiavimai, būtini kiekvienai įstaigai siekiant ne tik finansinei atskaitomybei nustatyti, bet ir priimant protingiausius ekonominius sprendimus. Specialiai sukurtos skaičiavimo sistemos leidžia iki smulkmenų nustatyti, kaip įmonei sekasi vykdyti savo veiklą. Buhalterinės apskaitos nauda ir būtinybė nenuginčijama – ją atlikus verslininkai gebės priimti tinkamus sprendimus gerinant finansinius įmonės rodiklius.

Buhalterio funkcija įmonėje gan plati, jis atsakingas už ataskaitų sudarymą ir pildymą, apskaitos dokumentų rengimą, pridėtinės vertės ir kitų mokesčių administravimą, sąskaitų išrašymą, duomenų apie įmonės turtą ir finansinę būklę stebėjimą, pelno skaičiavimą, darbuotojų darbo užmokesčio skaičiavimą ir kita.

Į kokias rūšis skirstoma buhalterinė apskaita

  • Vadybos ir kaštų apskaita.
  • Finansinė apskaita.
  • Darbo užmokesčio apskaita

Trumpai tariant, į buhalterinės apskaitos procesą įeina visos pinigais išreikštos operacijos.

O dabar daugiau apie mūsų teikiamą buhalterinės apskaitos paslaugą.

Mes jums padėsime:

  • apskaičiuoti ir deklaruoti mokesčius;
  • paruošti finansines ataskaitas;
  • stebėti įmonės finansinę būklę;
  • apskaičiuoti įmonės pelną;
  • apskaičiuoti darbuotojų atlyginimą;
  • visais kitais rūpimais buhalteriniais klausimais.

Kartais klientai tiesiog neturi laiko suvesti duomenų į buhalterinių paslaugų sistemą, taigi jeigu esate vienas iš jų, mūsų paslaugos padės sutaupyti jums laiko ir jūs galėsite džiaugtis aukšta atliktų darbų ir paslaugų kokybe.

Kokias problemas gali sukelti blogai atlikta buhalterinė apskaita?

Prieš užsisakant buhalterio paslaugas, reikėtų žinoti, kad klaidingai vykdomas ar sutrikdytas buhalterinės apskaitos rengimas yra daug blogiau nei išvis nepradėtas darbas. Todėl darbą privaloma patikėti žmogui arba žmonėms, kuriais pasitikite ir kurie gali įrodyti profesionalumą bei atidumą detalėms.

Tikras specialistas pasižymi savybe domėtis rinkos pokyčiais, žinoti ir mokėti prisitaikyti prie besikeičiančių Lietuvos Respublikos įstatymų apskaitos atžvilgiu. Buhalteriams, kaip ir daugeliui specialistų bet kurioje srityje, būtina nuolat tobulinti žinias aktualiuose seminaruose.

Vyraujančios buhalterinės apskaitos kainos

Buhalterinių paslaugų pobūdis kinta priklausomai nuo kliento poreikių ir įmonės dydžio. Kainos dažniausiai prasideda nuo ~60 €, o siekti gali 500 € ir daugiau. Paslaugų kaina dažniausiai nustatoma greitai, po konsultacijos su specialistais.

Patikėkite buhalteriją mums

Kaip bus rengiama buhalterinė apskaita priklauso nuo įmonės dydžio, todėl mūsų teikiami pasiūlymai, rekomendacijos ir visi skaičiavimai atliekami atidžiai išanalizavus įmonę, su kuria dirbame. Klientams užtikriname sklandų ir profesionalų darbą bei nenutrūkstančią komunikaciją bendradarbiavimo metu, nuo sutarties pasirašymo iki pat darbų pabaigos.